KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14823068
nr 1482 3068
Helge Marchall. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 65x54 cm, yttermått inklusive ram: 67x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:27:09
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)